"Na współpracę z Klaudią w zakresie fotografii koncertowej zdecydowaliśmy się ze względu na zapewnienia, że “wszystko gra”. Sprawdziliśmy i przekonaliśmy się, że nie tylko gra, ale jeszcze w pełnym stereo! Klaudia to profesjonalistka w każdym calu, a realizacja z nią to czysta przyjemność. W ekspresowym tempie otrzymaliśmy set obrobionych zdjęć, które mimo niezwykle trudnych warunków (bardzo ciemnej sali koncertowej i słabego oświetlenia) prezentowały się bez zarzutu. Wystawiamy Klaudii najwyższą możliwą ocenę w skali 7more7 – 7/7 i jeśli w przyszłości zdecydujemy się na organizację koncertu ponownie – na pewno zgłosimy się z prośbą o współpracę. :)"
"Klaudia zawsze rzetelnie i uważnie podchodzi do powierzonych jej projektów. Jest otwarta na dialog i chętnie przyjmuje wszystkie sugestie. Klaudia wychodzi ze swoimi inicajtywami oraz inspiracjami, co we współpracy z grafikiem jest bardzo ważne. Zawsze potrafiłyśmy znaleźć wspólną płaszczyznę, dzięki czemy realizacja projektów przechodziła gładko i terminowo. Dobrze jest móc korzystać z zaangażowania Klaudii :)"
"Współpracuję z Klaudią od ponad 5 lat* - projektowała grafiki do kilku moich projektów - m.in. Tajna Misja, Dom Zagadek. Osobiście zawsze czuję się wysłuchana, nie są mi wyliczane poprawki, tylko Klaudia skupia się na tym, żeby zrozumieć co chcemy finalnie przekazać odbiorcy. Sesja zdjęciowa była totalnie zabawna, a zarazem czułam się zrelaksowana i skoncentrowana. Komunikacja działa płynnie, bez zarzutu, zadania zawsze wykonane terminowo bez choćby minuty opóźnienia, polecam każdemu i już kilka moich znajomych skorzystało z usług Klaudii, a to chyba najlepsza reklama :)"
"Uwielbiam współpracę z Klaudią i szczerze polecam ją każdemu, kto pyta o usługi jakie świadczy Klaudia. Zresztą kilka osób już skorzystało i korzysta z dużym zadowoleniem. To, co dla mnie jest cenne w naszej współpracy to świetne zrozumienie moich potrzeb, wyczucie stylu, koloru, jakości. Poza tym komunikacja... dobra, lekka, szybka. Za nami kilka projektów i przed nami również, na które bardzo się cieszę."
"Klaudia to graficzna mieszanka najwyższego poziomu cierpliwości, profesjonalizmu i znajomości rzemiosła. To także umiejętność słuchania ze zrozumieniem, otwarta głowa, gotowość do współpracy podczas realizowania wymagających i nietypowych projektów. Dowożenie na czas i nanoszenie zmian w ostatniej chwili dopełnia naszą owocną współpracę. Polecam z całego serca <3"
"Agencja IMAGENCY współpracuje z Klaudią od 2021 roku. Projekty realizowane przez nas zawsze są wysokiej jakości, a sama współpraca przebiega w twórczej, a zarazem przyjaznej atmosferze. Jestem przekonana, że jeszcze wiele znakomitych projektów przed nami."
"Lekkość, spójność, estetyka - tak w trzech słowach można opisać projekty, które stworzyła dla nas Klaudia. Wystarczył dosłownie krótki brief, a Klaudia stworzyła KV idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Do tego sprawna komunikacja i szybka reakcja na nasz feedback - w efekcie końcowym #WszystkoGra. I to się liczy! :)"
"Współpraca z Klaudią to czysta przyjemność. Mogłabym śmiało napisać, że Klaudia czuje konkretny projekt, daną osobę i co chce przekazać. Dzięki temu każda propozycja projektów jest w sam punkt. Współpracowałam już wcześniej z innymi grafikami, ale to dla mnie było ciężkie i trudne. Natomiast z Klaudią jest tak lekko i jednocześnie ładnie. Grafiki podobają się nie tylko mi, ale również moim klientom a co dalej idzie wpływa to na wizerunek firmy oraz sprzedaż. Oczywiście Klaudia w pracy jest konkretna, zaangażowana i dotrzymywała terminów. Działanie z nią jest po prostu szybkie, efektywne i w luksusowych jakościach Dziękuje i jestem bardzo wdzięczna, że możemy razem działać."
"Współpraca z Klaudią to przyjemność. Klaudia jest terminowa, rzetelna, słucha potrzeb i proponuje od siebie bardzo trafne rozwiązania. A to wszystko w miłej atmosferze. Wszystko gra. Polecam."
"Klaudia oprócz talentu ma jeszcze taką supermoc, że wszystkie projekty oddaje w terminie, a czasem nawet przed czasem 🙂 Miałam okazję zamawiać od niej projekt etykiety i jest perfekcyjnie dopracowany."
siup do góry!

No posts were found for provided query parameters.