projektowanie graficzne branding identyfikacja wizualna grafika marka wizualny kobiece biznesy kobiecy biznes autentyczność projekt graficzny minimalizm projektantka profesjonalizm szablon projektowanie graficzne logo prezentacja social media instagram brandbook ksiega znaku roll up plakat billboard brief wszystko gra beztrosko wspolpraca graficzna identyfikacja marki gadzety reklamowe wizytowka photoshop illustrator indesign ebook broszura katalog sklad fotografia fotografia produktowa fotografia biznesowa fotografia dla kobiet

Cześć!

Pewnie zastanawiasz się, kto za tym wszystkim stoi?

To ja, Klaudia! Miło mi Cię poznać.

Jestem projektantką graficzną i fotografką. Ukończyłam 5-letnie studia projektowe, pracowałam w drukarni, następnie kilka lat w agencji marketingowej i (uwaga, będzie zaskoczenie), wciąż projektuję, ale już na swoim jako freelancerka, we własnej jaskini designu.

Kocham upiększać świat (mam to nawet wpisanie w kosmogramie, a gwiazdy nie kłamią!), sprawiać ludziom i sobie radość, ubierać myśli w wizualne formy. Lubię, gdy coś jest estetyczne i działa.

Uwielbiam współpracę bez stresu, na luzie i z pełnym zrozumieniem.

A z takich mniej istotnych ciekawostek o mnie, uwielbiam jeździć na rowerze, chodzić po lesie, od lat uczestniczę w festiwalach muzycznych, chciałabym nowoczesną stodołę z widokiem na góry, wolę słone gofry niż słodkie i mogłabym zdelegalizować zimę.

Marzę o tym, by zobaczyć prawdziwą zorzę polarną, zwiedzić Japonię i zapuścić włosy do kolan.

Znajdziesz mnie tutaj
siup do góry!

No posts were found for provided query parameters.