Masuje.info

Agnieszka przybyła do mnie z własnym logiem i chęcią zmian. Prowadzi gabinet masażu dla kobiet. Kocha drobinki złota, róże i mandale. Tak właśnie chciała, by przedstawić jej działalność. Mocno kobieco – dla kobiet. Przekazać swoje ciepło, miłość i wrażliwość.

W ramach naszej współpracy, stworzyłyśmy m.in. dwie strony (gabinetową i kursową), wizytówki, szablony w Canvie dla social media oraz złocone karnety.

Realizacja

"Uwielbiam współpracę z Klaudią i szczerze polecam ją każdemu, kto pyta o usługi jakie świadczy Klaudia. Zresztą kilka osób już skorzystało i korzysta z dużym zadowoleniem. To, co dla mnie jest cenne w naszej współpracy to świetne zrozumienie moich potrzeb, wyczucie stylu, koloru, jakości. Poza tym komunikacja... dobra, lekka, szybka. Za nami kilka projektów i przed nami również, na które bardzo się cieszę."
Agnieszka Szczepańczyk-Bouazza

Całość do przeklikania pod linkiem

www.masuje.info

Kursy Masażu

Dla kursów masażu stworzyłyśmy oddzielną stronę internetową i szablony do postów na social media. Rozróżniłyśmy je przede wszystkim kolorem. Szablony przygotowane są w Canvie, aby Klientka samodzielnie była w stanie tworzyć posty i prowadzić swoje profile społecznościowe, zachowując spójność. 

Strona kursów

www.kursy.masuje.info

siup do góry!

No posts were found for provided query parameters.